mothers
27 اسفند 1401 - 13:06

توزیع سیب و پرتقال در ۱۴ غرفه در استان قم ویژه نوروز

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: سیب و پرتقال با قیمت مناسب در ۱۴ غرفه در سطح استان قم توزیع و با توجه به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان خرما در غرفه‌های نمایشگاهی میان مردم توزیع می‌شود.

علی بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اقدامات جهاد کشاورزی قم برای عید نوروز، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب در تامین ارزاق نوروز و ماه رمضان برای شهروندان و زائران برنامه‌ریزی صورت گرفته است. 

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم افزود: برنج، گوشت و مرغ منجمد از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان میان شهروندان در حال توزیع است.

وی بیان کرد: با توجه به همکاری که با اتاق تعاون انجام شده است در 2 نقطه شهر نمایشگاه محصولات اساسی در ایام پایانی سال برپا شده و کالای اساسی و مورد نیاز مردم در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

بیگی با اشاره به توزیع میوه نوروزی در سطح شهر گفت: سیب و پرتقال با قیمت مناسب در 14 غرفه در سطح استان قم توزیع و با توجه به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان خرما در غرفه‌های نمایشگاهی میان مردم توزیع می شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم تصریح کرد: در کنار تیم‌های بازرسی اتاق اصناف مجموعه بازرسی جهاد کشاروزی استان با 15 اکیپ در ایام نوروز و تا پایان ماه رمضان بازار را کنترل می کنند.

وی ادامه داد: دو مجموعه نمایشگاهی در سطح شهر کار خود را آغاز کردند، نمایشگاه دائمی جنب استانداری و همچنین نمایشگاهی در مصلی نماز جمعه پردیسان ارزاق عمومی را در اختیار شهروندان قرار می دهند.

بیگی تصریح کرد: رایزنی‌های لازم صورت گرفته تا فروشگاه‌های تعاونی مصرف ادارات در خیابان‌های اصلی برای توزیع کالای اساسی مردم همکاری کنند.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قم خاطرنشان کرد: طرح فجر تا فطر از 12 اسفندماه آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد که سیب و پرتقال با قیمت مناسبت در 14 غرفه در سطح شهر توزیع می‌شود.

انتهای پیام/452/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1098921